LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 108 (6x18) |
| Өлчөмдөрү | 1961 x 1134 x 33 мм |
| Салмак | 27,8 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 490 Вт | 368 Вт | 495 Вт | 372W | 500 Вт | 376W | 505 Вт | 380 Вт | 510 Вт | 384W |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00В | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22,71% | 22.93% | |||||
STC: Нурлануу 1000W/m², клетканын температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20ºC, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 515 Вт | 520 Вт | 525 Вт | 530 Вт | 536W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23,14% | 23.37% | 23,61% | 23,84% | 24.08% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 564W | 569W | 575 Вт | 581W | 587W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25,34% | 25,60% | 25,86% | 26,12% | 26,37% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 613W | 619W | 625 Вт | 631W | 638W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27.54% | 27,82% | 28,11% | 28,39% | 28,67% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 34 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 24 |
| Бир контейнердеги даана | 816 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com