LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 144 (6x24) |
| Өлчөмдөрү | 2278 x 1134 x 30 мм |
| Салмак | 31,5 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 570 Вт | 429W | 575 Вт | 433W | 580 Вт | 437W | 585 Вт | 441W | 590 Вт | 445 Вт |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22,65% | 22,84% | |||||
STC: Нурлануу 1000W/m², клетканын температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20ºC, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 Вт |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23,17% | 23.37% | 23.57% | 23,78% | 23.98% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25,37% | 25,60% | 25,82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 731W | 738W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27.58% | 27,82% | 28.07% | 28,31% | 28.55% |
| Контейнер | 20'GP | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 36 | 36 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 5 | 20 |
| Бир контейнердеги даана | 180 | 720 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com