LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 120 (6x20) |
| Өлчөмдөрү | 2172 x 1303 x 35 мм |
| Салмак | 35,0 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 620 Вт | 472W | 625 Вт | 476W | 630 Вт | 480 Вт | 635 Вт | 484W | 640 Вт | 488 Вт |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22,61% | |||||
STC: Нурлануу 1000W/m², клетканын температурасы 25ºC, AM1.5G
NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20ºC, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23.00% | 23,19% | 23.37% | 23.56% | 23,74% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25,19% | 25.40% | 25,60% | 25,80% | 26.01% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788W | 794W | 800 Вт |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27,38% | 27,60% | 27,83% | 28.05% | 28.27% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 32 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 18 |
| Бир контейнердеги даана | 576 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 35А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.30%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,24%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,04%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com