| ЭЛЕКТР ДОЛБООРУ | ПАРАМЕТРЛЕР | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Максималдуу кубаттуулук | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Оптималдуу иштөө чыңалуу | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Оптималдуу иштөө тогу | Имп(А) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Ачык чынжыр чыңалуу | Үн(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Кыска туташуу тогу | ISc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Модулдун иштөө температурасынын диапазону | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Максималдуу системалык чыңалуу | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Максималдуу сактандыргыч тогу | A | 25 | |||
| Кубаттуулукка чыдамдуулук диапазону | % | 0~+3% | |||
| *STC (Стандарттык сыноо жагдайы): Фронталдык нурлануу 1000W/m², клетканын температурасы 25℃, спектр AM1.5. | |||||
| Клетканын номиналдык иштөө температурасы | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Максималдуу кубаттуулук температурасынын коэффициенти | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Ачык чынжыр чыңалуусунун температуралык коэффициенти | Вок | %/℃ | -0.24 |
| Кыска туташуу тогунун температуралык коэффициенти | МСК | %/℃ | 0,04 |
| Коопсуздук деңгээли | II класс |
| Продукциянын кепилдиги | 12 жылдык продукциянын материалдары жана технологиясы |
| Электр энергиясына кепилдик | 25 жылдык сызыктуу кубаттуулук |
| *Биринчи жылдагы басаңдоо 2% түзөт. Кийинки жылдан баштап жылдык төмөндөө 0,5% дан аз. Модулдун кубаттуулугу 25-жылында 80% дан кем эмес. | |
| Клетка түрү | TOPCon клеткасы 182×91мм |
| Клетканын жайгашуусу | 144 даана (12×12) |
| Модулдун өлчөмү | 2260x1219x2.7 мм |
| Модулдун салмагы | 7,44 кг |
| Түйүн кутучасы | Корпустун рейтинги IP68 |
| Чыгаруу кабели | 4 мм², кабелдин узундугу 500 мм. Кабелдин узундугун ыңгайлаштырса болот |
| Туташтыргычтын түрү | MC4 шайкештиги |
| Рамка | Жок |
| Алдыңкы статикалык жүктөм (кар басымы) | 5400Па |
| Арткы статикалык жүктөм (шамал басымы) | 2400Па |
| Транспорт | Платформалуу жүк ташуучу унаа 13м | Платформалуу жүк ташуучу унаа 17,5 м | Контейнер 20°C | Контейнер 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Өлчөмү | 13м | 17,5 м | 20°C | 40°C |
| Паллет | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Кесим/Палет | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Жалпы даана | 1540-жыл | 2100 | 280 | 1260 |
| Таңгактоо өлчөмү (паллет) | 2320*1110*1400мм | |||
| Максималдуу кубаттуулук (Вт) | Конверсиянын натыйжалуулугу | Салмак | Продукциянын кепилдиги | Электр энергиясына кепилдик | Модулдун өлчөмдөрү | Уюлдук түзүлүш |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1219x2.7 мм | 144 даана (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1110x2.7 мм | 132 даана (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x1020x2.7 мм | 120 даана (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x918x2.7 мм | 108 даана (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x825x2.7 мм | 96 даана (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x735x2.7 мм | 84 даана (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 2260x644x2.7 мм | 72 даана (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1545x425x2.7 мм | 72 даана (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1150x927x2.7 мм | 54 даана (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2,7 кг/м² | 12 жыл | 25 жыл | 1750x1150x2.7 мм | 80 даана (8x10) |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com