LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
SMBB технологиялары
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 96 (6x16) |
| Өлчөмдөрү | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Салмак | 21.0 кг |
| Алдыңкы айнек | 3,2 мм капталган чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 435 Вт | 326W | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334W | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342W |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 34.71V | 32.54V | 34.96V | 32.78V | 35.20V | 33.03V | 35.43V | 33.28V | 35.67V | 33.52V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 29.35V | 27.50V | 29.57V | 27.72V | 29.79V | 27.95V | 30.00В | 28.17V | 30.21V | 28.39V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 21,77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22,65% | |||||
| STC: Нурлануу 1000 Вт/м², клетканын температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20°C, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 36 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 26 |
| Бир контейнердеги даана | 936 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com