LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клетка модулунун технологиялары
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 96 (6x16) |
| Өлчөмдөрү | 1762 x 1134 x 30 мм |
| Салмак | 24,0 кг |
| Алдыңкы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+) / 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 435 Вт | 326W | 440 Вт | 330 Вт | 445 Вт | 334W | 450 Вт | 338 Вт | 455 Вт | 342W |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 21,77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22,77% | |||||
| STC: Нурлануу 1000 Вт/м², клетканын температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20°C, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478 Вт |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 22.86% | 23,12% | 23.38% | 23,65% | 23.91% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 500 Вт | 506W | 512W | 518 Вт | 523W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25.04% | 25,32% | 25,61% | 25.90% | 26,19% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 544W | 550 Вт | 556W | 563W | 569W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27,84% | 28,15% | 28.46% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 36 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 26 |
| Бир контейнердеги даана | 936 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com