LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 132 (6x20) |
| Өлчөмдөрү | 2382 x 1134 x 33 мм |
| Салмак | 33,8 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 605 Вт | 454W | 610 Вт | 458 Вт | 615 Вт | 462W | 620 Вт | 466W | 625 Вт | 470 Вт |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 22.40% | 22.58% | 22,77% | 22.95% | 23,14% | |||||
| STC: Нурлануу 1000 Вт/м², клетканын температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20°C, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 635 Вт | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25,76% | 25.97% | 26,18% | 26.40% | 26,61% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 Вт | 781W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28,69% | 28.92% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 34 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 20 |
| Бир контейнердеги даана | 680 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com