LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 156 (6x26) |
| Өлчөмдөрү | 2465 x 1134 x 33 мм |
| Салмак | 34,8 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 620 Вт | 467W | 625 Вт | 471W | 630 Вт | 475 Вт | 635 Вт | 479W | 640 Вт | 483W |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 22,18% | 22,36% | 22.54% | 22,72% | 22.90% | |||||
| STC: Нурлануу 1000 Вт/м², клетканын температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20°C, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23,66% | 23,85% | 24.04% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 713W | 719W | 725 Вт | 730 Вт | 736W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25.51% | 25,71% | 25.92% | 26,12% | 26,33% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 775 Вт | 781W | 788W | 794W | 800 Вт |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27,73% | 27.95% | 28,17% | 28.40% | 28,62% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 34 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 16 |
| Бир контейнердеги даана | 544 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 30А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.29%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,25%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,045%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com