LECO N-TYPEКлетка технологиясы
SMBB жарым кесилген клетка технологиясы
Эки беттүү клеткаМодульдук технологиялар
Мыкты анти-PID төмөн капкактын иштеши
Ысык чекиттердин көлөкө эффекттерин азайтуу
Жогорку кубаттуулуктагы чыгыш BOS жана LCOE төмөн
● ISO9001:2015 СМС
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Стандарттык сапат
● IEC61701/IEC62716 Туз/Туман/Аммиак сыноолору
| Күн батареялары | N-типтеги Моно |
| Клеткалардын саны | 132 (6x22) |
| Өлчөмдөрү | 2384 x 1303 x 35 мм |
| Салмак | 38,5 кг |
| Алдыңкы / Арткы айнек | 2.0 мм капталган жарым чыңалган айнек |
| Рамка | Аноддолгон алюминий эритмеси (күчөтүлгөн жогорку жүктөмдүү кошумча) |
| Туташуу кутусу | Ip68 рейтинги (өткөрүүчү диоддордон 3) |
| Чыгаруу кабелдери | 4.0 мм² |
| 250 мм (+)/ 350 мм (-) | |
| Узундугун ыңгайлаштырса болот | |
| Туташтыргычтар | Mc4 менен шайкеш келет |
| Механикалык жүктү сыноо | Алдыңкы 5400Па / Арткы 2400Па |
| КҮЧТҮҮ КЛАСС | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | СТК | NMOT | |
| Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 690 Вт | 524W | 695W | 528 Вт | 700 Вт | 532W | 705 Вт | 536W | 710 Вт | 540 Вт |
| Ачык чынжыр чыңалуу (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Кыска туташуу тогу (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Максималдуу кубаттуулуктагы чыңалуу (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Учурдагы максималдуу кубаттуулук (IMPP) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| МОДУЛДУН НАТЫЙЖАЛУУЛУГУ (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22,70% | 22.86% | |||||
| STC: Нурлануу 1000 Вт/м², клетканын температурасы 25°C, AM1.5G NMOT: Нурлануу 800 Вт/м², айлана-чөйрөнүн температурасы 20°C, шамалдын ылдамдыгы 1 м/с, AM1.5G | ||||||||||
| Арткы күч | Параметр | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 725 Вт | 730 Вт | 735W | 740 Вт | 746W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23,66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 25,54% | 25,73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Максималдуу кубаттуулук (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Модулдун натыйжалуулугу STC (%) | 27,77% | 27.97% | 28,17% | 28,37% | 28.57% |
| Контейнер | 40'HQ |
| Паллеттеги бөлүктөрдүн саны | 32 |
| Ар бир контейнердеги паллеттер | 18 |
| Бир контейнердеги даана | 576 |
| Иштөө модулунун температурасы | -40℃ дан +85℃ га чейин |
| Максималдуу система чыңалуу | 1500 DC (IEC) |
| Максималдуу сериялык сактандыргыч рейтинги | 35А |
| Күчкө чыдамдуулук | 0/+5W |
| Номиналдык иштөө температурасы (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax температура коэффициенти | -0.30%/℃ |
| Voc температура коэффициенти | -0,24%/℃ |
| ISc температура коэффициенти | +0,04%/℃ |
"ALife Solar Technology Co., Ltd."
Телефон/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
Электрондук почта: gavin@alifesolar.com
Building 36, Hongqiao Xinyuan, Чунчуан району, Нантунг шаары, Кытай
www.alifesolar.com